Zmiana lokalizacji treningów niedzielnych

Ze względu na piękną, słoneczną pogodę począwszy od najbliższej niedzieli 22 kwietnia 2018 zapraszamy Państwa na zajęcia na świeżym powietrzu, na betonowym placu na obiekcie Tor Stegny (ul. Inspektowa 1).

Zajęcia na świeżym powietrzu planujemy prowadzić już co tydzień, co najmniej do wakacji oraz na jesieni (wrzesień, październik). Zmiana lokalizacji zajęć dotyczy obu grup zajęciowych, tj. tej o 9:00 oraz o 10:00.

W przypadku opadów deszczu (również mżawki) lub mokrej nawierzchni, np. po nocnych opadach, zapraszamy tak jak dotychczas na salę w Szkole 339.  Choć beton na Torze Stegny jest bardzo równy i przystosowany do bezpiecznego uprawiania rolkarstwa (przyczepność jest lepsza niż na naszej sali), ryzyko otarć jest jednak dużo większe, a podłoże twardsze od nawierzchni sali. Prosimy więc bezwzględnie o zabranie na zajęcia ochraniaczy na kolana, łokcie, nadgarstki. Osoby nie czujące się na rolkach/wrotkach pewnie prosimy o zabranie kasków.

Opłata wstępu na obiekt i trening regulowana jest za uczestników przez MKS Rewia Warszawa. 

Spotykamy się na placu betonowym ogrodzonym bandami hokejowymi, który znajduje się w środku toru łyżwiarskiego / rolkarskiego.

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu: kontakt@rewiawarszawa.pl