Letni obóz jazdy figurowej na rolkach i wrotkach – Cieszyn 2022

Miejsce: Cieszyn

Termin: 31.07-14.08.2022

Dostępne opcje:

– A – 31.07-07.08.2022 ( 1 tydzień)

– B – 07-14.08.2022 ( 1 tydzień)

– C – 31.07-14.08.2022 ( 2 tygodnie)

Przyjazd na obóz w niedzielę po południu, wyjazd również w niedzielę do południa.

TO JUŻ 4 EDYCJA LETNIEGO OBOZU JAZDY FIGUROWEJ NA ROLKACH I WROTKACH ORGANIZOWANEGO PRZEZ MKS REWIA WARSZAWA♥

Obóz dedykowany jest miłośnikom rolkarstwa i wrotkarstwa figurowego od 12 roku życia (młodzież i dorośli), którzy pragną połączyć aktywny wypoczynek i nabywanie nowych umiejętności z pasją do jazdy figurowej. Zapraszamy osoby, na każdym stopniu zaawansowania, od nauki podstaw jazdy do nauki skoków wieloobrotowych !

DLACZEGO MY ?

Podczas obozu gwarantujemy profesjonalne zajęcia na rolkach i wrotkach, przygotowanie motoryczne- niezbędne do wykonywania elementów technicznych oraz doskonalenie poczucia rytmu i estetyki ruchu ciała. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez certyfikowanych instruktorów i trenerów sportu !!! W soboty organizowane są pokazy, w których mogą uczestniczyć wszyscy rolkarze i wrotkarze w układach grupowych, parowych oraz solo.

A wszystko to, aby móc czerpać radość z każdej chwili spędzonej na kółkach!

CIESZYN

Zapraszamy do Cieszyna jednego z najstarszych miast Polski, położonego u stóp Beskidów. Cieszyn to tętniące życiem, przygraniczne miasto liczące 40 tys. mieszkańców. Leżąc na ruchliwym szlaku migracyjnym i handlowym, było miejscem, gdzie spotykały się różne narodowości, kultury i wyznania. Odzwierciedleniem bogatej historii miasta są ciekawe zabytki i urokliwe miejsca. Tradycyjnie też w mieście odbywa się wiele imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych. W granicach miasta znajdują się rezerwaty przyrody, parki z zapleczem rekreacyjno-sportowym, trasy rowerowe i spacerowe po Cieszynie i Czeskim Cieszynie oraz otwarty basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią. Niepowtarzalna atmosfera tego urokliwego miasteczka sprawi, że każdy, nawet najbardziej wymagający turysta, znajdzie tu coś dla siebie.

Nasze zakwaterowanie – Gościniec Sportowy

Położony jest nad rzeką Olzą w urokliwym zakątku Cieszyna oraz w odległości 150 m od przejścia granicznego z Republiką Czeską. Przytulne pokoje oraz bliskość parków i lasu zapewnią odpowiednią regenerację sił dla młodych organizmów podczas obozu. Do dyspozycji obozowiczów Gościniec posiada salę konferencyjną i pokój bawialniany, w których organizowane będą zebrania, wieczorki integracyjne i filmowe oraz gry i zabawy. Schronisko młodzieżowe posiada również pokój masażu i saunę oraz ogólnodostępne i darmowe Wi-Fi. W stołówce serwowane będą obfite śniadania i kolacje z bufetem i ciepłym posiłkiem oraz obiady.

Gościniec sportowy to nie tylko zaplecze noclegowe oraz smaczna kuchnia, ale również miejsce dające ogromne możliwości do przeprowadzenia różnorodnych treningów. Na terenie schroniska znajduje się duża hala sportowa, na której odbywać się będą zajęcia imitacyjne, ogólnorozwojowe oraz taneczne, a tuż za ogrodzeniem miejskie kąpielisko. Ponadto z większości pokoi rozciąga się widok na pełnowymiarowe boisko z bieżnią, na którym rozpoczniemy każdy dzień energetycznym rozruchem.

Hala Widowiskowo-Sportowa im. Cieszyńskich Olimpijczyków

Nowoczesna hala sportowa na której będziemy jeździć, jest jedną z niewielu w Polsce która w okresie letnim pełni funkcję rolkowiska o wymiarach 30 x 60 metrów z dostosowaną nawierzchnią do jazdy na rolkach lub wrotkach. Do hali przynależy również boisko do sportów zespołowych oraz boisko do badmintona. W drodze na trening możemy podziwiać Olzę, a w przerwie odpoczywać nad brzegiem rzeki na leżankach i ławkach.

Parę słów o nas…

MKS Rewia Warszawa to klub który od ponad 4 lat prowadzi szkolenia z nauki jazdy figurowej na rolkach, wrotkach i łyżwach zarówno na poziomie rekreacyjnym, jak i wyczynowym. Z powodzeniem zorganizowaliśmy wiele kilkudniowych warsztatów z nauki jazdy, trzy edycje letnich obozów, zgrupowania podczas ferii zimowych, dwa cykle zawodów dla rolkarzy figurowych- Rewia Trophy. Naszą ostatnią inicjatywą było zorganizowanie międzynarodowych zawodów WIFSA WORLD OPEN na których gościliśmy rolkarzy z całego świata.

Wielką pasją angażujemy się w rozwój jazdy figurowej na rolkach i wrotkach, a zawodnicy z sekcji łyżwiarskiej należą do najlepszych w kraju ! 

Naszą kadrę obozową tworzą trenerzy i instruktorzy, zarówno z Warszawy jak i z innych miast Polski, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą sprostają wymaganiom najbardziej dociekliwym uczestnikom. Każdy członek kadry specjalizuje się w danej dziedzinie jazdy figurowej.

W skład podstawowej kadry obozu wchodzą:

Paulina Mościcka – Kierownik obozu

Absolwentka warszawskiej AWF, wieloletnia zawodniczka i członkini Kadry Narodowej Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego. Posiada dyplom Trenera klasy II PZŁF oraz jest specjalistą technicznym w kategorii solistów. Specjalizuje się w nauce skoków i piruetów. Podczas obozu zaskoczy niejednego uczestnika swoimi umiejętnościami w zakresie skoków wieloobrotowych 🙂

Jan Mościcki

Trener koordynator MKS Rewia Warszawa. Utytułowany łyżwiarz reprezentujący kraj na arenie międzynarodowej w tańcach na lodzie. Wielokrotny Mistrz Polski, finalista Mistrzostw Świata i Europy. Trener klasy II PZŁF z wieloletnim doświadczeniem oraz specjalista techniczny w tańcach na lodzie. Pasjonuje się nauką prawidłowej techniki jazdy, wyznacza nowe trendy w jeździe figurowej na rolkach oraz tworzy wyśmienite choreografie do programów na zawody. Bardzo chętnie występuje w pokazach na zakończenie obozu 🙂

Alina Demidowska-Świniarska i Jerzy Świniarski 

Para pasjonatów jazdy na łyżwach, rolkach i wrotkach, których połączyła miłość do jazdy figurowej. Startują w amatorskiej konkurencji par sportowych na łyżwach oraz na rolkach, zdobywając przy tym wiele medali na zawodach krajowych i międzynarodowych.

Oboje posiadają uprawnienia instruktora sportu, ponadto Jerzy angażuje się w naukę i rozwój jazdy figurowej na wrotkach. W wolnych chwilach przygotowuje również muzyki do programów naszych podopiecznych.

Maja Tandecka

Trener główny drużyny łyżwiarstwa synchronicznego Team Skadi w Bydgoszczy. Posiada uprawnienia Trenera klasy II PZŁF oraz specjalisty technicznego łyżwiarstwa synchronicznego. Była zawodniczką toruńskiego Le Soleil, z którym wielokrotnie sięgała po medale Mistrzostw Polski. Zaczęła trenować w wieku 14 lat i jest doskonałym przykładem, że nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie przygody z jazdą figurową. Specjalizuje się w pracy z drużynami jazdy synchronicznej, szkoli również solistów. Dzięki swojej wiedzy, przygotuje znakomite układy grupowe na pokazy kończące obóz

Vasilij Kritski

Instruktor jazdy figurowej z ponad 30 letnim doświadczeniem. Pochodzi z Białorusi, gdzie od piątego roku życia szkolił swój warsztat łyżwiarski. Siedmiokrotny Mistrz swojego kraju w tańcach na lodzie. Był członkiem Kadry Narodowej Białorusi. Od 2016 roku szkoli zawodników w warszawskich klubach łyżwiarskich. W MKS Rewia prowadzi treningi na rolkach od początku istnienia klubu. Specjalizuje się w technice jazdy i choreografii.

Anna Kritska

Instruktorka jazdy figurowej z ponad 30 letnim doświadczeniem. Wraz z mężem trenowała jazdę figurową w konkurencji tańców na lodzie. Wszystkie osiągnięcia w kraju i za granicą zdobyła wraz z Vasilem. Anna oprócz angażowania się w naukę dzieci i młodzieży jest również najwyższej rangi, międzynarodowym specjalistą technicznym tańców na lodzie. Specjalizuje się w technice jazdy i choreografii.

Oliwia Rzepiel

Do niedawna czołowa polska zawodniczka i członkini Kadry Narodowej PZŁF, a także reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata Juniorów. W 2020 roku zdobyła tytuł Instruktora Sportu i rozpoczęła naukę w warszawskiej AWF. Niech nie zwiedzie Was młody wiek Oliwki. Całe życie szkoliła się pod okiem wybitnych trenerów, także poza granicami Polski, a do treningów wprowadza dużo świeżej wiedzy na temat techniki jazdy oraz skoków i piruetów.

Maria Kudła

Najmłodsza instruktorka MKS Rewia Warszawa. Tytuł zawodowy zdobyła w 2021 roku. Bardzo zaangażowana w pracę z dziećmi i młodzieżą. Każdy trening z Marysią zaczyna się i kończy uśmiechem na twarzy, zarówno prowadzącego jak i uczniów 🙂 Oprócz pracy jako instruktor Marysia studiuje psychologię oraz nieprzerwanie trenuje jazdę figurową na łyżwach oraz jazdę figurową na rolkach.

 

OFERTA

Co oferujemy ?

 • 6 dni treningowych w każdym tygodniu obozu
 • Zajęcia na rolkach/wrotkach na nawierzchni dedykowanej sportom wrotkarskim- 2x dziennie (60 min)
 • Zajęcia specjalistyczne ( ogólnorozwojowe, imitacyjne) – 1x dziennie (30 min)
 • Zajęcia taneczne- 1x dziennie (60 min)
 • Energetyczny rozruch poranny (20 min)
 • Opiekę instruktorów i trenerów podczas wszystkich treningów
 • Opiekę wychowawców podczas pobytu na obozie
 • Program animacyjny dla młodzieży oraz integracyjny dla dorosłych uczestników
 • Wspólne zwiedzanie Cieszyna, wyjścia na basen, kajaki
 • Dla osób pozostających na 2 tygodnie niedzielna wycieczka niespodzianka 🙂
 • Profesjonalna i wykwalifikowana kadra instruktorska i trenerska
 • Podział na grupy treningowe (wrotkarskie, rolkarskie lub mieszane) dostosowane do umiejętności
 • Dostęp do nowoczesnych przyrządów treningowych wykorzystywanych przez najlepszych zawodników jazdy figurowej na świecie
 • Na zakończenie każdego tygodnia pokazy i wspólna zabawa
 • Zakwaterowanie w pokojach 2,3 lub 4 osobowych w Gościńcu Sportowym
 • Pełne wyżywienie (śniadanie w formie bufetu, obiad, ciepła kolacja z zimna płytą)
 • Dostęp do wody mineralnej bez ograniczeń (dystrybutor)
 • Koszulka obozowa
 • Ubezpieczenie NNW

Za dodatkową opłatą:

 • Dostęp do sauny na terenie obiektu ( dla osób pełnoletnich)
 • Możliwość skorzystania z oferty na masaż sportowy
 • Transport na trasie Warszawa-Cieszyn-Warszawa
 • Zajęcia indywidualne i układanie programów na zawody/pokazy
 • Jazda dowolna na rolkach/wrotkach poza zajęciami grupowymi

Informujemy, że plan zajęć może ulec niewielkim zmianom w zależności od stanu fizycznego i samopoczucia grupy. W takich wypadkach intensywne zajęcia sportowe zamienimy na inne atrakcje rekreacyjno-sportowe lub kulturowe.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania własnych rolek lub wrotek figurowych !

Lekcje indywidualne – opcjonalnie

Każdy uczestnik ma możliwość skorzystania z lekcji indywidualnych z naszymi trenerami i instruktorami w celu poprawy ogólnych umiejętności jezdnych, nauki konkretnych elementów jazdy figurowej oraz układania programu na zawody lub pokazy rolkarskie/wrotkarskie. W ramach układania programu proponujemy profesjonalny montaż muzyki i pracę instruktorską poza zajęciami na rolkach lub wrotkach, dobór wymaganych elementów programu oraz pomoc w wyborze muzyki i stroju.

Pragniesz pojeździć więcej samemu ?

Oprócz lekcji indywidualnych proponujemy uczestnikom jazdę dowolną na hali. Podczas jazdy dowolnej nie będą prowadzone zajęcia grupowe, jednakże zawsze na tafli będzie znajdował się opiekun, który będzie bacznie czuwał nad bezpieczeństwem. Jest to czas który można wykorzystać na doskonalenie nowo poznanych elementów lub pracę własną nad programami, jest to również okazja do nawiązania nowych znajomości podczas wspólnej jazdy.

Zalecamy, aby każdy uczestnik wziął udział maksymalnie w godzinnej lekcji indywidualnej lub w godzinnej jeździe dowolnej dziennie. Większa ilość treningów, może być zbyt dużym obciążeniem i może doprowadzić do kontuzji.

Transport

W ofercie dodatkowej znajdą Państwo również transport na trasie Warszawa-Cieszyn-Warszawa na każdy dostępny turnus. Przejazd realizowany jest z firmą Damarobus, klimatyzowanymi i nowoczesnymi busami.

ZAPISY:

Zapisy prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/kPthegGDNfUp62pV8

Rezerwacja miejsca następuje po wypełnieniu wszystkich poniższych punktów:

 • poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego
 • otrzymanie maila potwierdzającego zgłoszenie (do 7 dni od wypełnienia zgłoszenia)
 • wypełnienie i odesłanie dokumentów
 • terminowa I wpłata za obóz

CENA I TERMINY WPŁAT

Koszty obozu:

– opcja A i B ( jeden tydzień) – 2199 zł

– opcja C ( dwa tygodnie) – 4099 zł

Terminy wpłat:

 • Zadatek – do 15.05.2022 r. ( w przypadku zgłoszenia po w/w terminie płatny w ciągu 3 dni od otrzymania maila z potwierdzeniem zgłoszenia)
  • opcja A i B – 1000 zł
  • opcja C – 2000 zł
 • II wpłata – do 30.06.2022

Opcjonalne:

 • Lekcje indywidualne- 40-50 zł / 20 min (płatne ostatniego dnia obozu, cena zależy od stopnia tytułu zawodowego: instruktor, trener)
 • Dodatkowa opłata za układanie programu i montaż muzyki podczas lekcji indywidualnych- 200 zł (płatne ostatniego dnia obozu)
 • Jazda dowolna- 8 zł / 20 min (płatne ostatniego dnia obozu)
 • Transport Warszawa-Cieszyn, Cieszyn-Warszawa- 150-190 zł w jedną stronę ( w związku z dynamiczną sytuacją dokładna cena zostanie podana na początku lipca)

Zniżki:

 • ZAWODNICY MKS REWIA WARSZAWA (minimum 3 mies.) Z LICENCJĄ PZSW 
  • – 100 zł (opcja A, B i C)
 • Rodzeństwo
  • – 50 zł na każdego uczestnika (opcja A, B i C)
 • Drugi (lub więcej) obóz z MKS Rewia
  • – 50 zł (opcja A, B i C)

Zniżki nie łączą się. Zniżkę odliczamy od drugiej wpłaty za obóz.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@rewiawarszawa.pl lub telefonicznego w godzinach 11-18 – Paulina Mościcka 509173043.

UWAGA !!!

W dniach 25.04 do 14.05 kontakt z Pauliną Mościcką będzie utrudniony z powodu pojawienia się nowego członka rodziny 🙂 W razie pilnych pytań w wyżej wymienionych datach prosimy o kontakt z Aliną Demidowską-Świniarską 695033935.

DANE KLUBU:

Międzyszkolny Klub Sportowy Rewia Warszawa

Retmańska 16B, 04-987 Warszawa

Nr rachunku BNP Paribas: 79 1750 0012 0000 0000 3835 0056