Rewia App – Zasady i instrukcja obsługi

Od nowego roku szkolnego ruszamy z aplikacją do zapisów oraz prowadzenia karnetów- Rewia App !!!

 

 

Aplikację ” Rewia App ” można pobrać z:

Celem aplikacji jest szybka rezerwacja zajęć oraz kontrola ilości uczestników i prowadzenia karnetów na naszych zajęciach. Od listopada 2020 roku, zapisy poprzez aplikację są jedyną formą rezerwacji miejsc na zajęciach !

Po pobraniu aplikacji na swoje urządzenie mobilne, należy:

1. Zarejestrować się i stworzyć konto. Konto powinno być utworzone dla każdego UCZESTNIKA zajęć. W obecnej wersji rodzic powinien stworzyć oddzielne konto dla każdego z dzieci.

instrukcja- Rewia App - rejestracja

2. Wejść w zakładkę „profil” i edytować dane (niebieski przycisk w prawym dolnym rogu ekranu): imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy, dodatkowy telefon (np. rodzica) oraz wybrać grupę (grupy rekreacyjne poziom 1, 2, 3; grupy zawodnicze poziom 4 i 5). W przypadku niepewności przynależności do grupy proszę skontaktować się z instruktorem.

instrukcja- Rewia App - profil

  •  Po opłaceniu i dodaniu karnetu do profilu, dane o nim powinny być widoczne w dolnej części ekranu.

instrukcja - Rewia App - karnet

3. W widoku kalendarza dostępne są tylko lekcje dla wybranej w profilu grupy (w sytuacji braku widocznych lekcji prosimy o niezwłoczny kontakt).
W celu rezerwacji zajęć należy kliknąć przycisk rezerwuj. Jeśli użytkownik posiada wystarczającą liczbę wejść w karnecie, zostanie oznaczony ikoną kalendarza – status „zarezerwowany”.

  • Rezerwacje zajęć możliwe są również w przypadku braku posiadania karnetu. Takie zajęcia zostaną oznaczone czerwoną ikoną „$” – status „do opłaty”. W tej sytuacji przed zajęciami należy uregulować opłatę u osoby prowadzącej zapisy. Po otrzymaniu karnetu należy samodzielnie taką rezerwację opłacić (przycisk „pobierz z karnetu”) lub poprosić osobę prowadzącą zapisy, aby oznaczyła termin jako „zarezerwowany”.

4. Instruktor na każdych zajęciach będzie sprawdzać listę i oznaczać uczestników jako obecny/nieobecny.

instrukcja - Rewia App - obecność

5. Zapisy będą otwierane na kilka dni przed zajęciami oraz zamykane o godz. 20:00 dnia poprzedzającego trening lub przy osiągnięciu maksymalnej liczby uczestników (status lekcji „zapisy zamknięte”). Po zamknięciu zapisów wszystkie rezerwacje będą trwale pobierane z karnetu, bez możliwości zwrotu.  W przypadku braku rezerwacji użytkownik nie ma gwarancji uczestniczenia w zajęciach (np. ze względu na zbyt dużą liczbę chętnych).

Uwaga !!!

Aplikacja jest w fazie testów i jest na bieżąco rozwijana. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości prosimy o kontakt mailowy (kontakt@rewiawarszawa.pl) lub przekazanie uwag osobie prowadzącej zapisy.