Wypożyczalnia rolek

MKS Rewia Warszawa planuje udostępnić dla uczestników swoich zajęć wypożyczalnię specjalistycznego sprzętu do jazdy figurowej na rolkach tj. rolek składających się z buta łyżwiarskiego i metalowej szyny z kółkami i specjalnym stoperem z przodu, który umożliwia wykonanie elementów jazdy figurowej (umiejscowienie piruetu, przejścia krawędziowe, wykonywanie skoków tupanych: toe loopa, flipa i lutza).

Część egzemplarzy rolek do wypożyczalni sfinansujemy ze środków Klubu, jednak poszukujemy intensywnie osób indywidualnych, firm i instytucji, które mogłyby sfinansować kolejne pary rolek figurowych w zamian za rentę z tytułu ich wypożyczenia. Sprzęt do jazdy figurowej jest bardzo trwały i solidnie wykonany. Szczególnie metalowe szyny mogą być użytkowane przez wiele lat (zużyciu ulegają jedynie wymienialne kółka i gumowe stopery).

Osoby indywidualne, firmy i instytucje chętne wesprzeć rozwój rolkarstwa figurowego w Polsce przez współfinansowanie wypożyczalni sprzętu zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami, przekażemy wtedy więcej szczegółów.